قوانین نصب سنگ قبر

چه قوانینی برای نصب سنگ قبر وجود دارد؟

قوانین نصب سنگ قبر در بهشت زهرا

قبل از خرید سنگ قبر باید قوانین و مقررات سنگ قبر را بدانیم تا هم به قوانین پایبند باشیم هم در هزینه صرفه جویی نماییم.

سنگ مزار افق از سال 1356 ( نزدیک به نیم قرن ) شروع به فعالیت نمود و با سابقه درخشان و هم چنین بهره گیری از برترین هنرمندان رشته های چهره نگاری ، خوش نویسی ، حکاکی و … مفتخر است که همواره یکی از بهترین مجریان طرح های اجرائی بر روی انواع سنگ ها باشد . امروزه آرامستان های شهر و دیارمان یکی از مهمترین مکانهای زیارتی برای آن دسته از عزیزانی است که به نوعی دل در گرو عزیز سفر کرده شان دارند. به همین منظور انتخاب سنگ مزار بر سر قبور شهدا و سایر عزیزان از دست رفته از درجه و اهمیت بالایی بر خوردار است در این راستا مدیریت سنگ افق ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازمندگان آن مرحوم و عزیز از دست رفته افتخار دارد با ارائه انواع سنگ های مزار آن گونه که در سلیقه و باور شما عزیزان نقش می بندد در دنیای واقعی آن را به اجرا در آورده و همگام با سفارشات و متد های روز در چهارچوب قوانین آرامستان های مورد نظر طراحی و اجرا نماید.

قوانین و مقررات:

۱_ طبق دستور سازمان محترم بهشت زهرا (س) نصب هر گونه چراغ ، نیمکت ، کتیبه و گلدان در هر یک از قطعات بهشت زهرا ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

۲_ نصب هر گونه سنگ با باغچه و یا ارتفاع قرنیز در قطعات توسعه ( قطعات صد به بالا ) ممنوع می باشد .

۳_ نصب سنگ با ارتفاع قرنیز ۱۰ سانت در قطعات یک تا صد با صدور مجوز سازمان باید صورت گیرد و بیش از این ارتفاع غیر قانونی می باشد .

۴_ اندازه و ابعاد نصب سنگها در قطعات یک طبقه ۵۰*۱۰۰ و در قطعات دو و سه طبقه ۶۰*۱۸۰ بوده و در صورت عدم رعایت ابعاد ، سنگ مورد نظر توقیف گردیده و پیگرد قانونی دارد .

این قوانین از سوی سازمان محترم بهشت زهرا می باشد و ما باید درصدد رعایت قوانین سنگ قبر باشیم . بی شک رضایت مشتری و سازمان برای ما مهم است و در جهت کسب رضایت هرگونه اقدامی انجام می شود.

 

نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.